Pravidla pronájmu

Pravidla pronájmu

 1. Náš pozemek je soukromí a smí být na něm pouze osoby které mají předem rezervaci a zaplacený pronájem, není možné si na pozemek zvát návštěvy bez předchozí domluvy s majitelem. Pronájem pozemku na místě a platba mimo službu BezKempu není možná. 
 2. Rozdělávání ohně a grilovaní je povoleno, ale pouze, že nebude sucho. V případě že nemáte vlastní gril ten vám zdarma zapůjčíme, pokud budete chtít opékat buřty i železné vidlice máme, dřevo na grilování poskytujeme, ale pouze za úplatu, proto při objednávce vašeho pobytu zatrhněte políčko "Chci elektřinu" pak budete mít jak elektřinu tak palivo na jedno grilování denně v ceně pobytu. 
 3. !!! Upozornění !!! dřevo slouží jen pro přípravu jídla, ne na celonoční táboření. Dřevo nebo uhlí si samozřejmě můžete dovést své.
 4. Nevhazujte vlhčené ubrousky a jiné odpadky do suchého WC. 
 5. Zakazuje se vylévat šedou vodu nebo chemické WC mimo tomu určené místo. Pokud používáte přírodní chemii lze se předem domluvit s majitelem. 
 6. Odpadky: Vytříděné odpady plast, papír atd. lze odnést do sběrného dvora ve vsi které je veřejně přístupné. Bio odpad lze v hodit po dohodě na náš kompost. Jinak si své odpadky každý odveze.
 7. Mazlíčci jsou povoleny a však pouze dobře vychovaní, kteří poslechnou na slovo a to z důvodu toho že na pozemku mohou být i jiní mazlíčci a na víc pouštíme naše slepičky na pastvu a nechceme aby přišli k úhoně. Pokud váš mazlíček toto nesplňuje raději ho neberte sebou. 
 8. Předem po dohodě s majitelem je možné si natrhat zralé ovoce. 
 9. Příjezdy a odjezdy je možno domluvit individuálně, záleží zda místo bude před vámi, nebo po vás obsazené (rezervované) jinými zájemci. Pokud ne, můžete zůstat déle, nebo přijet dříve.
  Příjezd nejdříve: 14:00 Hod - Odjezd nejpozději: 10:00 Hod
 10. Prosíme nekrmte naše slepičky, nechceme aby je bolelo bříško.

Děkujeme že dodržujete naše pravidla a důsledně etický kodex Bezkempu. Bohužel tyto pravidla byli sestaveny po špatných zkušenostech neodpovědných hostů.